Profil LinkedIn

associate | adwokatka

Natalia Rosiak

Adwokatka specjalizująca się w systemach zgodności (compliance).

Jest certyfikowaną Approved Compliance Officer (ACO), Approved Compliance Expert (ACE) oraz Approved Whistleblowing Compliance Officer (AWBO) Instytutu Compliance.

W wolnym czasie czerpie radość z gry w planszówki i układania puzzli. Jest również pasjonatką literatury, zarówno jako czytelniczka, jak i twórczyni. Pisze własne opowiadania, które otwierają drzwi do nieznanych krain i fascynujących historii.

Doświadczenie

Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w wiodących polskich kancelariach prawnych oraz prowadząc własną kancelarię adwokacką. Wspierała korporacyjnie spółki na różnych etapach ich rozwoju, oferując kompleksowe usługi prawne.

W trakcie swojej kariery obsługiwała zarówno wczesne startupy, jak i spółki notowane na GPW, co wymagało wszechstronnej wiedzy i elastyczności. Jej praca obejmowała szeroki zakres działań, od negocjacji i zawierania umów z kontrahentami handlowymi, przez prowadzenie transakcji kapitałowych, po tworzenie i implementację wewnętrznych regulacji spółek.

Była również odpowiedzialna za kształtowanie strategii komunikacyjnych podmiotów, z naciskiem na minimalizowanie ryzyka strat wizerunkowych oraz odpowiedzialności prawnej. Jej umiejętności i wiedza w zakresie compliance przyczyniły się do zwiększenia poziomu zgodności i bezpieczeństwa prawnego obsługiwanych spółek.

Wykształcenie

  • Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji – prawo (magister)
  • Izba Adwokacka w Warszawie – adwokatka
  • Szkoła Główna Handlowa – public relations (studia podyplomowe)
  • Instytut Compliance – Approved Compliance Officer, Approved Compliance Expert, Approved Whistleblowing Compliance Officer

Zrzeszenia

Izba Adwokacka w Warszawie – adwokatka

Języki

  • polski
  • angielski

Specjalizacje